BK/MDA-30-R
DigiKeys produktnummer
283-2728-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/MDA-30-R
Beskrivelse
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
30 A 250 V AC 125 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
1,5kA AC, 10kA DC
Smelting I²t
1096.7
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Sikringstype
Farge
Svart
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V