BK/MDA-12-R
DigiKeys produktnummer
283-2723-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/MDA-12-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 A 250 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Responstid
Treg
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
750A
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
125.18
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Monteringstype
Krever holder
Farge
Svart
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.00725 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V