BK/GBB-20-R
DigiKeys produktnummer
283-3183-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/GBB-20-R
Beskrivelse
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Produsentens standard leveringstid
31 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 A 250 V AC 125 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
Serie
Responstid
Hurtigblåsende
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
200A AC, 10kA DC
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CSA, UR
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0033 Ohms