BK-AHC-20-R
DigiKeys produktnummer
283-BK-AHC-20-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK-AHC-20-R
Beskrivelse
FUSE 3AB 500V 20A
Detaljert beskrivelse
20 A 500 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
20kA
Godkjenningsbyrå
cURus
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0047 Ohms