BK-AHC-10-R
DigiKeys produktnummer
283-BK-AHC-10-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK-AHC-10-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 10A 600VAC 3AB 3AG
Detaljert beskrivelse
10 A 600 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
10kA
Smelting I²t
66.0
Godkjenningsbyrå
UL
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0165 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
600 V