BK/AGC-25-R
DigiKeys produktnummer
283-2868-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/AGC-25-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Detaljert beskrivelse
25 A 32 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
1kA
Smelting I²t
3875.0
Godkjenningsbyrå
CSA, UL
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0027 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
32 V