BK-ADC-12-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
På lager: 0
Datablad
12 A 500 V AC 500 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BK-ADC-12-R
DigiKeys produktnummer
283-BK-ADC-12-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK-ADC-12-R
Beskrivelse
FUSE CERM 12A 500VAC 500VDC 3AB
Detaljert beskrivelse
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
30kA AC, 20kA DC
Smelting I²t
120.0
Godkjenningsbyrå
cURus, UL
Sikringstype
Driftstemperatur
-50°C – 125°C
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
DC - kald motstand
0.0123 Ohms