BK/ABC-30-R
DigiKeys produktnummer
283-2614-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/ABC-30-R
Beskrivelse
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Detaljert beskrivelse
30 A 250 V AC 125 V DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
200A AC, 400A DC
Smelting I²t
1429.0
Godkjenningsbyrå
CSA, UL
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.002225 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V