BK/ABC-18-R
DigiKeys produktnummer
283-3020-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/ABC-18-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
18 A 250 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
400A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
400.0
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CSA, UL
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)