B1010-2R5155-R
DigiKeys produktnummer
283-2779-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B1010-2R5155-R
Beskrivelse
CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.5 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 300mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
1.5 F
Størrelse/dimensjon
0,413" dia (10,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,583" (14,80mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
300mOhm ved 1kHz