B0810-2R5105-R
DigiKeys produktnummer
283-B0810-2R5105-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B0810-2R5105-R
Beskrivelse
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 F (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 500mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B0810-2R5105-R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
1 F
Størrelse/dimensjon
0,335" dia (8,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,532" (13,50mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
500mOhm ved 1kHz