B0510-2R5224-R
DigiKeys produktnummer
283-B0510-2R5224-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B0510-2R5224-R
Beskrivelse
CAP 220MF -20% +80% 2.5V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 mF (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 2Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,079" (2,00mm)
Kapasitans
220 mF
Størrelse/dimensjon
0,217" dia (5,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,472" (12,00mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
2Ohm ved 1kHz