A0820-2R5474-R er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 10 837
Datablad
470 mF (EDLC) superkondensatorer 2.5 V Radial, Boks 150mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
DigiKeys produktnummer
283-2771-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A0820-2R5474-R
Beskrivelse
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,138" (3,50mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,335" dia (8,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,827" (21,00mm)
Nominell spenning
2.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm ved 1kHz