5-0SMDJ28A
DigiKeys produktnummer
283-5-0SMDJ28ATR-ND - Tape og spole (TR)
283-5-0SMDJ28ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-5-0SMDJ28ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5-0SMDJ28A
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 110A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
110A
Serie
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Telekom
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V