XTCE025C10A
DigiKeys produktnummer
5730-XTCE025C10A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XTCE025C10A
Beskrivelse
IECMAGSTARTER,NONREVERSING,110/1
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontaktor SPST-NO (1 form A) 25 A 120VAC Spole Chassismontering
Kategori
Kontaktskjema
SPST-NO (1 form A)
Produsent
Eaton Electrical
Kontaktklassifisering (strøm)
25 A
Serie
Omkoblingsspenning
690VAC - maks
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Skrueterminal
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Monteringstype
Chassismontering
Driftstid
22 ms
Spolespenning
120VAC