FWH5-020A6FR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
Bilde for FWH5-020A6FR er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FWH5-020A6FR
DigiKeys produktnummer
FWH5-020A6FR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FWH5-020A6FR
Beskrivelse
FUSE BUSS 500V 20A 6X32
Produsentens standard leveringstid
37 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20A 500VAC AC 700VDC DC-sikring Patron Krever holder
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500VAC
Produsent
Eaton - Bussmann Electrical Division
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
700VDC
Serie
Responstid
Hurtigblåsende
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Elektrisk, Industri
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, UL
Monteringstype
Krever holder
Kapsling
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Sikringstype
Patron
Størrelse/dimensjon
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Nominell strøm (AMP)
20A