BK/FWH5-020A6FR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
Bilde for BK/FWH5-020A6FR er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BK/FWH5-020A6FR
DigiKeys produktnummer
BK/FWH5-020A6FR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/FWH5-020A6FR
Beskrivelse
FERRULE FUSE 500V 20A HS
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 A 500 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
500 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
50kA
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
75.0
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)