TL6150AF350QG
DigiKeys produktnummer
141-TL6150AF350QGTR-ND - Tape og spole (TR)
141-TL6150AF350QGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
141-TL6150AF350QGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL6150AF350QG
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL6150AF350QG Modeller
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
Måkevinge
Serie
Omriss
6,20mm x 6,20mm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
350gf
Krets
SPST-NO
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,50mm
Aktuatortype
Standard
Mekanisk liv
300,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
3,50mm