TL4115AF220Q
DigiKeys produktnummer
141-TL4115AF220QTR-ND - Tape og spole (TR)
141-TL4115AF220QCT-ND - Båndavsnitt (CT)
141-TL4115AF220QDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL4115AF220Q
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL4115AF220Q Modeller
Kategori
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
2,60mm
Produsent
Aktuatorretning
Toppaktivert
Serie
Termineringsstil
SMD (SMT) flik
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Omriss
4,50mm x 2,20mm
Delestatus
Aktiv
Belysning
Ikke opplyst
Krets
SPST-NO
Driftskraft
220gf
Bryterfunksjon
På-mom
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 12VDC
Bryterbevegelse
0,15mm