TL4115AF220Q | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | TL4115AF220Q |
Beskrivelse | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TL4115AF220Q Modeller |
Kategori | Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal 2,60mm |
Produsent | Aktuatorretning Toppaktivert |
Serie | Termineringsstil SMD (SMT) flik |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Omriss 4,50mm x 2,20mm |
Delestatus Aktiv | Belysning Ikke opplyst |
Krets SPST-NO | Driftskraft 220gf |
Bryterfunksjon På-mom | Driftstemperatur -30°C – 85°C |
Kontaktklassifisering ved spenning 0.05A ved 12VDC | Bryterbevegelse 0,15mm |