RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
DigiKeys produktnummer
EG4575-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT
Beskrivelse
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPST-NO Standard, Belyst Panelmontering, Forside
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RP8100B2M1CEBLKBLKWHT Modeller
Kategori
Aktuatortype
Rund, Knapp
Produsent
Aktuatormerking
Ingen merking
Serie
Farge - aktuator/hette
Svart
Emballasje
Bulk
Belysningstype, farge
LED, White
Delestatus
Aktiv
Belysningspenning (nominell)
3,5VDC
Monteringstype
Panelmontering, Forside
Termineringsstil
Loddekabelsko
Type
Standard, Belyst
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Krets
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 13,60mm dia
Bryterfunksjon
Av-mom
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
125mA (AC), 100mA (DC)
Elektrisk levetid
500,000 sykluser
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V
Baseproduktnummer
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50 V