RB141C1100
RB141C1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB141C1100
DigiKeys produktnummer
EG5637-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RB141C1100
Beskrivelse
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vippebrytere SPST 15A (AC) 125 V Panelmontering, Snappfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB141C1100 Modeller
Kategori
Aktuatortype
Konkav (buet)
Produsent
Farge - aktuator/hette
Svart
Serie
Aktuatormerking
Ingen merking
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Delestatus
Aktiv
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 30,00mm x 11,00mm
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Driftstemperatur
-20°C – 65°C
Krets
Godkjenningsbyrå
cULus
Bryterfunksjon
Elektrisk levetid
10,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V