RA1113112R
RA1113112R
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA1113112R
DigiKeys produktnummer
EG5619-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RA1113112R
Beskrivelse
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vippebrytere SPST 10A (AC) 125 V Panelmontering, Snappfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RA1113112R Modeller
Kategori
Aktuatortype
Konkav (buet)
Produsent
Farge - aktuator/hette
Svart
Serie
Aktuatormerking
O I
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Delestatus
Aktiv
Panelutsparingsdimensjoner
Rektangulær - 19,40mm x 13,10mm
Monteringstype
Panelmontering, Snappfeste
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Krets
Godkjenningsbyrå
cULus
Bryterfunksjon
Elektrisk levetid
10,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
125 V