PVL16FLS11
PVL16FLS11
How Many Poles do you need?
PVL16FLS11
DigiKeys produktnummer
EG5379-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PVL16FLS11
Beskrivelse
LED PNL IND RED CLR 10MM QUICK
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Rød slett 1,8V 20mA Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
EDA-/CAD-modeller
PVL16FLS11 Modeller
Kategori
Spenning (V)
1,8V
Strøm
20mA
Panelutsparingsdimensjoner
0,64" (16,26mm)
Linsestørrelse
10,00mm dia
Rund med flat topp
Lampefarge
Rød
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)