PV4F2Y011-311
PV4F2Y011-311
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2Y011-311
DigiKeys produktnummer
EG4719-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PV4F2Y011-311
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere DPST-NO/NC Vandalsikker, belyst Panelmontering, Forside
EDA-/CAD-modeller
PV4F2Y011-311 Modeller
Kategori
Aktuatormerking
Ingen merking
Belysningstype, farge
LED, Red
Belysningspenning (nominell)
1,8VDC
Termineringsstil
Lodding, Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 19,00mm dia
Krets
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Bryterfunksjon
På-mom, Av-mom
Nominell strøm (AMP)
2A (DC)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V