PV4F2G011-341
PV4F2G011-341
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2G011-341
DigiKeys produktnummer
EG4717-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PV4F2G011-341
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere DPDT Vandalsikker, belyst Panelmontering, Forside
EDA-/CAD-modeller
PV4F2G011-341 Modeller
Kategori
Aktuatormerking
Ingen merking
Belysningstype, farge
LED, Blue
Belysningspenning (nominell)
2,8VDC
Termineringsstil
Lodding, Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 19,00mm dia
Krets
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Bryterfunksjon
På-på
Nominell strøm (AMP)
2A (DC)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V