Bilde for PV3SWC2H011G er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PV3SWC2H011G
DigiKeys produktnummer
141-PV3SWC2H011G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PV3SWC2H011G
Beskrivelse
SWITCH PB DPDT 2A 48V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere DPDT Vandalsikker Panelmontering, Forside
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PV3SWC2H011G Modeller
Kategori
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
48 V
Produsent
Aktuatortype
Rund, Knapp, Heldekkende beskyttelse
Serie
Farge - aktuator/hette
Svart
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
Lodding, Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
Delestatus
Aktiv
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67 - støvtett, vanntett
Monteringstype
Panelmontering, Forside
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 16,00mm dia
Type
Vandalsikker
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Krets
Mekanisk liv
200,000 sykluser
Bryterfunksjon
På-mom
Elektrisk levetid
50,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
2A (DC)