PB66EE2CR6P31
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
PB66EE2CR6P31
DigiKeys produktnummer
141-PB66EE2CR6P31-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PB66EE2CR6P31
Beskrivelse
PUSHBUTTON SWITCH DPST 16A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere DPST Vandalsikker, belyst Panelmontering, Forside
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PB66EE2CR6P31 Modeller
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
127 V
Produsent
Aktuatortype
Rund, Knapp
Serie
Farge - aktuator/hette
Sølv
Emballasje
Bulk
Belysningstype, farge
LED, Green
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,250" (6,3mm)
Monteringstype
Panelmontering, Forside
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66 - støvtett, vannbestandig
Type
Vandalsikker, belyst
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 25,00mm dia
Krets
Driftstemperatur
0°C – 55°C
Bryterfunksjon
Av-på
Elektrisk levetid
50,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
16A (AC)