LB22F2GQ7
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
LB22F2GQ7
DigiKeys produktnummer
141-LB22F2GQ7-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LB22F2GQ7
Beskrivelse
SWITCH PB DPDT 3A 250V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere DPDT Vandalsikker Panelmontering, Forside
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LB22F2GQ7 Modeller
Kategori
Nominell strøm (AMP)
3A (AC)
Produsent
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Serie
Aktuatortype
Rund, Knapp, Fluktende
Emballasje
Brett
Farge - aktuator/hette
Sølv
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Loddekabelsko
Monteringstype
Panelmontering, Forside
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65 - støvtett, vannbestandig
Type
Vandalsikker
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 22,00mm dia
Krets
Driftstemperatur
-20°C – 55°C