GS4.70F130QP
GS4.70F130QP
Additional Requirements for Selecting a Switch
GS4.70F130QP
DigiKeys produktnummer
EG2517-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GS4.70F130QP
Beskrivelse
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Taktilbrytere SPST-NO Toppaktivert Gjennomgående hull
Kategori
Aktuatorretning
Toppaktivert
Produsent
Termineringsstil
PC-pinne
Serie
Omriss
7,20mm x 7,20mm
Emballasje
Bulk
Belysning
Ikke opplyst
Delestatus
Aktiv
Driftskraft
130gf
Krets
SPST-NO
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Bryterfunksjon
Av-mom
Aktuatormateriale
Flytende krystallpolymer (LPC)
Kontaktklassifisering ved spenning
0.05A ved 50VDC
Bryterbevegelse
0,30mm
Aktuatortype
Standard
Mekanisk liv
400,000 sykluser
Monteringstype
Baseproduktnummer
Aktuatorhøyde av kretskort, vertikal
4,70mm