800AC1BLKCAP
DigiKeys produktnummer
800AC1BLKCAP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
800AC1BLKCAP
Beskrivelse
CAP PUSHBUTTON ROUND BLACK
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rund Trykknapp Bryterlokk Svart Snappmontering
Kategori
Farge
Svart
Produsent
E-Switch
Belysning
Ikke opplyst
Serie
Til bruk med/relaterte produkter
800A-serie
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Snappmontering
Delestatus
Aktiv
Størrelse
4,00mm dia x 4,03mm H