200MDP1T2B1M2RE
200MDP1T2B1M2RE
Additional Requirements for Selecting a Switch
200MDP1T2B1M2RE
DigiKeys produktnummer
200MDP1T2B1M2RE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
200MDP1T2B1M2RE
Beskrivelse
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekslebrytere DPDT Panelmontering
EDA-/CAD-modeller
200MDP1T2B1M2RE Modeller
Kategori
Aktuatortype
Standard rund
Produsent
Aktuatorlengde
5,33mm
Serie
Belysning
Ikke opplyst
Emballasje
Bulk
Termineringsstil
PC-pinne
Delestatus
Aktiv
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 4,95mm dia
Monteringstype
Panelmontering
Gjennomføringsgjenge
10-48
Krets
Funksjoner
Epoxy Sealed Terminals
Bryterfunksjon
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Nominell strøm (AMP)
0,4VA (AC/DC)
Aktuatormateriale
Messing, Kromplettert
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
20 V
Elektrisk levetid
30,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
20 V