AUS-0503.3-0.1W
DigiKeys produktnummer
4369-AUS-0503.3-0.1W-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AUS-0503.3-0.1W
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 0.1W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 30mA 4,5V - 5,5V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
30mA
Produsent
Effekt (watt)
99 mW
Serie
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Emballasje
Rør
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,5
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
4,5V
Kapsling
5-DIP-modul, 4 ledninger
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Størrelse/dimensjon
0,37" L x 0,35" B x 0,25" H (9,4mm x 8,8mm x 6,4mm)