TBA-10B443A
DigiKeys produktnummer
4761-TBA-10B443A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TBA-10B443A
Beskrivelse
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enkelfase EMC/EMI Linjefilter 10 A 250VAC 50 – 60Hz Enkelttrinn rekkeklemme
Kategori
Spenning - nominell AC
250V
Produsent
DIT
Strøm
10 A
Serie
Frekvens - drift
50 – 60Hz
Emballasje
Boks
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Filtertype
Enkelfase
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Konfigurasjon
Enkelttrinn
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - nominell DC
250V