P6SMBJ24A
DigiKeys produktnummer
4878-P6SMBJ24ATR-ND - Tape og spole (TR)
4878-P6SMBJ24ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-P6SMBJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
P6SMBJ24A
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
38,9V Klemme 15,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
P6SMBJ24A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
15,4A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V