P4SMAJ33A
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ33ATR-ND - Tape og spole (TR)
4878-P4SMAJ33ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-P4SMAJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
P4SMAJ33A
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
53,3V Klemme 7,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ33A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
7,5A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
33V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - gjennomslag (min)
36,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
53,3V