P4SMAJ20A-AQ
DigiKeys produktnummer
4878-P4SMAJ20A-AQTR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
P4SMAJ20A-AQ
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32,4V Klemme 12,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
P4SMAJ20A-AQ Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Bulk
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Enveiskanaler
1
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
20V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - gjennomslag (min)
22,2V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
32,4V