DI105N04PQ-AQ
DigiKeys produktnummer
4878-DI105N04PQ-AQTR-ND - Tape og spole (TR)
4878-DI105N04PQ-AQCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-DI105N04PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DI105N04PQ-AQ
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 105A 8-POWERTDFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 105A (Tc) 83W (Tc) Overflatemontering 8-QFN (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DI105N04PQ-AQ Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
23 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3033 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
83W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
40 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
8-QFN (5x6)
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.6mOhm ved 50A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2.4V ved 250µA