DI080N06PQ-AQ | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DI080N06PQ-AQ |
Beskrivelse | MOSFET POWERQFN 5X6 N 65V 105A 0 |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 65 V 80A (Tc) 80W (Tc) Overflatemontering 8-QFN (5x6) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DI080N06PQ-AQ Modeller |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 56 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 4128 pF @ 30 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 80W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologi | Grad Bilteknikk |
Drain til Source-spenning 65 V | Godkjenning AEC-Q101 |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Monteringstype Overflatemontering |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Leverandørens enhetsforpakning 8-QFN (5x6) |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 4mOhm ved 30A, 10V | Kapsling |
Vgs(th) (maks) ved Id 3V ved 250µA | Baseproduktnummer |