BZW06-188
DigiKeys produktnummer
4878-BZW06-188CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-BZW06-188TB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BZW06-188
Beskrivelse
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
301V Klemme 2A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-204AC (DO-15)
EDA-/CAD-modeller
BZW06-188 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
2A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Bulk
Delestatus
Aktiv
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
188V
Kapsling
DO-204AC, DO-15, Aksial
Spenning - gjennomslag (min)
209V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
301V