BZW04-256
DigiKeys produktnummer
4878-BZW04-256TB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BZW04-256
Beskrivelse
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
414V Klemme 1,1A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull DO-204AC (DO-15)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZW04-256 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
1,1A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Bulk
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-50°C – 175°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - reversspenning (Typ)
256V
Kapsling
DO-204AC, DO-15, Aksial
Spenning - gjennomslag (min)
285V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
414V