BZT52C12
DigiKeys produktnummer
4878-BZT52C12TR-ND - Tape og spole (TR)
4878-BZT52C12CT-ND - Båndavsnitt (CT)
4878-BZT52C12DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C12
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 12 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZT52C12 Modeller
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
35 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 9 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-50°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123F
Effekt - maks
500 mW