ZXMP6A18DN8TA
DigiKeys produktnummer
ZXMP6A18DN8TR-ND - Tape og spole (TR)
ZXMP6A18DN8CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ZXMP6A18DN8DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ZXMP6A18DN8TA
Beskrivelse
MOSFET 2P-CH 60V 3.7A 8SO
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MOSFET-er – matriser 60V 3,7A 1,8W Overflatemontering 8-SO
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
1V ved 250µA (min)
Produsent
Diodes Incorporated
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
44nC ved 10V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1580pF ved 30V
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
1,8W
Teknologi
MOSFET (metalloksid)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Konfigurasjon
2 P-kanal (dobbel)
Monteringstype
Overflatemontering
FET-egenskap
Logikknivåport
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Drain til Source-spenning
60V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SO
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
3,7A
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
55mOhm ved 3.5A, 10V