ZLLS2000TA
DigiKeys produktnummer
31-ZLLS2000TATR-ND - Tape og spole (TR)
31-ZLLS2000TACT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-ZLLS2000TADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ZLLS2000TA
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 2.2A SOT236
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 2,2A Overflatemontering SOT-23-6
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
6 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
65pF ved 30V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2,2A
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
540 mV @ 2 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)