ZHCS400TC
DigiKeys produktnummer
31-ZHCS400TCTR-ND - Tape og spole (TR)
31-ZHCS400TCCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-ZHCS400TCDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ZHCS400TC
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 400MA SOD323
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 400mA Overflatemontering SOD-323
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
40 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
20pF ved 25V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
400mA
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
500 mV @ 400 mA