SMCJ30A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMCJ30A-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ30A-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ30A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ30A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
EDA-/CAD-modeller
SMCJ30A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
31A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
30V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
33,3V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
48,4V