SMBJ54A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMBJ54A-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ54A-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ54A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ54A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 54VWM 87.1VC SMB
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
87,1V Klemme 6,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ54A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,9A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AA, SMB
Spenning - reversspenning (Typ)
54V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
60V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
87,1V