SMBJ13A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMBJ13A-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ13A-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ13A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ13A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
21,5V Klemme 27,9A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ13A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
27,9A
Produsent
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
13V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
14,4V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
21,5V