SMAJ58A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMAJ58A-13-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ58A-13-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ58A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ58A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMA
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
93,6V Klemme 4,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ58A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,3A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
58V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - gjennomslag (min)
64,4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
93,6V