SMAJ14A-13-F
DigiKeys produktnummer
SMAJ14A-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ14A-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ14A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ14A-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMA
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
23,2V Klemme 17,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ14A-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
17,2A
Produsent
Effekt - toppuls
400W
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
14V
Spenning - gjennomslag (min)
15,6V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
23,2V